• Damjanics
    #21
    Én azért töröltem minden postomat, mert:
    1. Azokat nem a Facebooknak írtam, hanem a HVG-nek bizonyos konkrét témákhoz, mert a HVG csak így fogadja el.
    2. Egyszer aztán felmentem a Facebookra és döbbenten láttam , hogy ott van szépen csokorba kötve (eredeti szövegkörnyezetéből kiragadva!) az összes HVG-s hozzászólásom.
    3. Az utolsó csepp a pohárba az volt, hogy egy HVG-s hírlevélben megláttam, hogy a HVG tudtom, és beleegyezésem nélkül becsatolja korábbi "hasonló", de más témában irt hozzászólásomat mindenkinek olvashatóan (azoknak is, akik a eredeti témát nem is ismerik, annak a vitájában nem vettek részt, és nem is tudják, hogy a "hasonlóság" a HVG önkényes véleménye, amihez én beleegyezésemet nem kérte ki.

    A Facebook olyan mintha a naplódat a pletykás szomszéd néni megőrzésére bíznád, aki aztán idézgetne belőle amikor a horror történeteit meséli a gangon a szomszédoknak kb. igy: "Hallották, hogy a Kisék papagálya megdöglött? Apropó XY (= én) sem fogja sokáig húzni, mert bevallotta a naplójában, hogy a szabad szerelem híve".