banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Paradoxon61
    #20236
    A 100 aranyat most is megkapod a prém se gond. Az AW-ben már szinte csak prém tankok jönnek, a techfa már évek óta változatlan, de a prémek se csak úgy hogy megveszed...Lehet venni pénzért, aranyért régieket, amiket már közben szétnerfeltek és ha szemből nekirepül egy légy akkor beüti. Az AW átállt a ládákra, lekoppintva a wows, wot láda tematikát. Ott már csak így jutsz elvétve megjelenő prém járműhöz ami pár hónapig megint talán használható lesz... Régen, ha emlékszel árakban is szolidabb volt az AW prém járműveknél. Mára szerintem ebben veri a wot-ot, de minimum azonos szint. Néha még játszom unaloműzőként, de keveset. Nem tolerálom az eszetlen rakéta spammet, amivel a semmiből 2-3 rakétával, T-10-ben a T-15 akár egy salvóval ami 2 rakéta kapnak ki és még felocsudni sincs időd.

    A hajóknál írtam, hogy minden nézőpont kérdése. Az a hajó ami számomra játszhatatlan vagy azért mert egy ratyi, vagy azért mert totál hülye vagyok hozzá (ilyen is van, nem is egy), az számomra az én nézőpontomból hulladék. :)Ettől még másnak lehet kiváló is. Lásd Yukon. Tűzoltó utálja, mert kicsi a látótávja, én kedvelem, mert nem távolról használom, hanem kinézem magamnak a célpontot és a hegyeket kihasználva takarásként belemászok a cél arcába. Szó szerint, ha meg torpedós az ellen akkor annyira hogy folyamatosan lássam. Rendkívül jól állja a pofonokat és osztja is rendesen. Minden játékstílus kérdése. :) De ki nem állhatom az alacsony T-6 alatti német csatahajókat, mert azokkal csak séta hajókázni tudok. A csiga sima mellúszással elhúz mellettem mindig. :)