banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #20235
    RNG már akkor is volt az AW-ban, amikor még az Obsidian csinálta. Én is kb nem sokkal az előtt hagytam abba, igaz annak más oka volt. Azóta nem játszottam vele, de fényéveket vert még úgy is a WoT-ra minden szempontból. Pont az este jutott eszembe, hogy itt havonta a WG kegyeskedik nekünk ajándékba adni 50 dublont. Az évi 600. Ami azt jelenti, hogy ha hajót akarsz venni belőle, az kb 10 év xD Az AW-ban hetente adtak 100 aranyat meg 1 nap prémet, amit ráadásul akkor aktiváltál, amikor akartál, és nem 24 órád volt, hogy átvedd és rögtön aktiválódott is. Játékosok viszont már az Obsidian idején sem voltak. Am nagyon sok olyan jó ötlet volt benne, ami a WoT-ból hiányzott.

    Azért elég sok hajó van a játékban, nagyon eltérő játékstilusokkal. Aki akarja, az sztem megtalálja a neki való hajókat. És most, hogy a havi küldikkel ki lehet szedni 2 portslotot/hó, még az sem lehet kifogás a jobb hajók megtartására, hogy drága a 300 dublon az üres helyért. Én azért nem mondanám azt se, hogy a hajók többsége hulladék. Anno a japán CA és az orosz DD ág volt az első, amikkel leálltam, mert játszhatatlannak találtam mindkettőt. Az előbbivel a Furutaka-ig, utóbbival a Minsk-ig jutottam. Aztán a Myoko-tól nagyon brutál lett az előbbi ág, a Minsk játékstilusát meg egészen megszoktam, mire kigrindeltem a kövi hajóra az xp-t. Rá kell érezni a hajó játékstilusára. Van ami fekszik az embernek, van ami nem. De utóbbi esetben sem a hajó szar. Nem igazán tudnék most olyan hajót mondani, amivel kiemelkedően jó lennék, de olyan is nagyon kevés van, amivel rettenet szar vagyok (FDR <3) Klán csatára ált én vagyok az egyik joker, mert bármit be tudok hozni. Mondjuk a nyári T6-os szezonban a CV nem ment túl fényesen.