banner
A Wargaming új MMO játéka
  • pajer_csaba
    #20203
    A kommented hatására ránéztem a statjaimra... hát, elég borzasztó... XD (pajer_csaba) Mondjuk nem is nagyon van kedvem játszani, pont az általad is említett okok miatt. Egyszerűen, ilyen képességekkel, számomra nincs értelme bemenni, mert csak ingyen kill vagyok az ellenfélnek, és papírnehezék a saját csapatnak, miközben vízen, levegőben és víz alatt is OP dolgokkal kell szembenézni (BB-ként). A szuperBB-ktől meg falra mászok, szerintem a szarrá buffolt kisebb egységeket nem azzal kéne kompenzálni, hogy még nagyobb, még lomhább, még pontatlanabb - de, ha már "nem okos, legalább kurva erős" - célpontot adunk nekik. Fontolgatom az előfizu lemondását is. A co-op se jó semmire: még lőtávolba se értem, de a cirkálók és a dd-k már kiszedték a bot-csapat felét-két harmadát. Volt olyan csatám a Mizo-val, hogy sebeztem 1,2k-t. Fejlődni nem lehet sehogy se, akiknek a korábbi években volt lehetőségük aktívan játszani, azok, ha akartak, képessé váltak megérteni és elsajátítani a játékot, ez ma már nem lehetséges, szerintem.

    Ja, amúgy fun fact, januárban voltam Londonban a HMS Belfast cirkálón. Van ott egy szoba kb négy géppel, ahol ingyen lehet játszani WoWS-ot az angol ágon. Randomban. Nem tudom, mennyi ilyen hely van még all around the world, de gyanítom a 7-8 éves kisiskolások se a játék élvezetét növelik...