banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Paradoxon61
    #20202
    Én még mindig a 4-5 évvel ezelőtti állapotra emlékszem vissza szívesen, amikor még nem az idiótábbnál idiótább agymenéses ötleteiket igyekeztek belevinni a játékba, csak hogy legyen fejlesztés, hanem a hasznos a játékközösség által is támogatott ötleteket. Az elején elég éles határok voltak a kategóriák között. Megvolt a romboló, cirkáló, csatahajó saját maga szerepe. Aztán később egy nemnormális kitalálta a fejlesztőknél hogy "torpedót mindenkinek!" Innentől indult el számomra a játék hanyatlása. Meg persze sok más apróság még közbejátszott, de a vége az lett, hogy rájöttem, ha nem akarok infarktust kapni mások hülyesége miatt akkor vagy abbahagyom, vagy változtatok. Abbahagytam, jó időre. Mára már eljutottam oda hogy belépek, csak a botok ellen játszom, addig amíg szórakoztat úgy mint egy mezei lövöldözős játék és semmi több. Aztán ha komolyan akarok játszani, akkor más játékot választok. Amúgy nagy vonalakban egyetértek azzal amit írtál. Van amit máshogy látok, de emberek vagyunk. nem kell mindent egyformán néznünk.
    Megjegyzem, a WOT és most már az AW is egy rakás ratyi halmaz lett mára.