Dragon Nest
  • powerhun
    #134
    Hallod GYAGYÁS TONI miért nem basszod szájba a jo kurva anyádat inkább . mint hogy itt játszod a picsádat , lépj fel a DN-re asztán szopkod ki Huncutok ovada klánbol a seggükbe vert gecit , kis buzi geci , nem kell itt elöadni a normlis emberkét , nagyon nagy volt a szátok a klánba , minden kis szarházinak elmontatok engem is meg az ujjakat is , mert volt bátorságunk egy kis helpet kérni AByss pályán kivncsi lennék akkor is ekkora emberek lennétek ha személysen találkoznánk ,nem interneten keresztül kell nagy embernek lenni , meg a lényegen átsiklotáll rendesen , hogy miért keztem el ovodázni stb ,meg nem lenézem aki nem tud goldot ,vagy cc venni ,csak asztnem értem ha olyan ember akinek pár darab totem graft ekkora értéket jelnet minek rakja a közös klán ládába?? me baszki csak olyat rakok be ami nem kell vagy nem sajnálom berakni , nem pedig berakom , utána ha valki kiveszi már ráirok hogy miért is vette ki lolllllllllll ,,én 1000 goldot beraktam a klán ládába miután elkeztetek baszogatni a pár totemos szaréé , de annyira menök vagytok hogy , még azután is ugyanugy kibeszéltetek meg már klán kirabolo nak állitotatok be , ja meg miután beraktam 1000 goldot minden jogot elvetetek tölem , ez milyen dolog volt ??????????????????? de joo nektek van igazatok , mert ti vagytok a huncutok akik rendesek , segitökészek, segitenek klántársuknak amibe tudnak stb