• gotchaaa
    #9151
    Kezd elegem lenni ebből a k@rva játékból. Folyamatosan kivágott a hülye VAC authentication hibával. 10-szer végigcsináltam support javaslatait, nyilván semmilyen cheat nincs a gépemen, sem az általuk fesorolt alkalmazások, amik ezt okozhatják. Már újra is telepítettem, de megint kivágott, és kaptam 7 nap tiltást a 4 egymás utáni abandon miatt. Egyedül a géprestart oldotta meg eddig, hogy vissza tudjak lépni, de mire a tetűlassú gépem újraindul, addigra késő van, nyilván ez az én hibám.

    Csináltam egy új accountot, már az első competitive meccsen két nyomorék spin/aimbotol, meg WH-zik, és azon vitatkoznak, mint valami két fogyatékos óvódás, hogy csak akkor kapcsolják ki, ha a másik is kikapcsolja. Erre mi történik? Kivágja őket a VAC? Dehogyis. Engem vág ki megint a hibájával. Csak tudnám mibe tartana figyelni ennek a szerencsétlen rendszernek, hogy mégis mi miatt hagyja el valaki a játékot, és akkor esetleg nem adna cooldwont. Vagy hogy egyáltalán hogy az anyámban fordulhat az elő, hogy ugyanabban a játékban a tényleges csalókat nem veszi észre, az én gépemet viszont gyanúsnak találja.