• Palinko
    #9127
    Jaja az még mindig többet ér mint az enyém, de sajna a nő is esett le. Március 11 után meg áprilisban még biztos mennek le ahogy most meglesznek a dropok és adják el, én nem tudom mi lesz sztem megtartom mind mert ennyiért nem éri meg eladni és ki tudja hátha ennek a droppolása is befejeződik, bár biztos lesz aztán agent case meg minden kutyafüle, és csak sokára jönnek új agentek szóval ezek 3 centesek lesznek majd lassan :D de azért én reménykedek hogy utólag mégis velünk lesz a valve, és még valamikor visszajön az operation ára. Mert a kövire biztos csak akkor fizetek be ha a mostaniból visszakapom annak az árát, mert ez így nagy BS volt, bár így is fele 3/4-e visszajött még mindig sokkal jobb mintha ládát nyitnék, de hogy semmi nem volt aminek úgy igazán tudtam volna örülni az is biztos. A nekem tetsző T skint is magamnak kellett megvenni :D CT-ben meg ugyan az mint a SAS csak zöldben, ugyan az mint az FBI csak zöldben, a két uccsó meg elég nagy skinek bár használni fogom a master agentet de annyira nem különleges sztem mint a nő vagy pár T skin.