• krajcsovszkig
    #22
    Légyszíves magyarázd el, hogy miért az én hibám, hogy fel van cserélve a kis és a nagy ü, illetve szabályos rendszer frissítés után a saját alkalmazásuk fantom módba kapcsol és se törölni, se újratelepíteni, se a hivatalos módokon frissíteni nem lehet.
    Azt aláírom, hogy én vagyok a fasz, hogy 35 játékot rakok rá, de mellesleg 10 játéknál is akadt és semmi mentséget nem lehet felhozni ellene.

    (Egyébként szerintem még nincs is kint egy éve, amikor én vettem december elején, még épphogy csak lehetett kapni)

    Lehet, hogy ha most leformáznám és a friss szoftverrel tiszta lappal újrakezdeném akkor kevesebb baj lenne vele, de elvileg azért húzták majdnem egy évig a megjelentetést, hogy a szoftveren csiszoljanak. És többek között azért nem vettem androidot, mert nem érek rá folyton piszkálni, állítgatni, meg újratelepítgetni, pedig azt úgy érdemes.

    De a maps meg a kamera miatt még mindig megéri azért, ha valaki sokat használja ezeket, illetve még mindig ez az egyetlen smart oprendszer, ami tud kikapcsolva ébreszteni.