• pocoksari
    #370
    hmmm...kicsit elbalf@szkodtam, így éppen csak 9 hónapon belül lett meg a tengerek ura cím...de az is valami...
    egyenesen a falra mászok, hogy nincs elég emberem, mondjuk igazából semmim sincs elég...
    azon filóztam ha ez egy kereslettúlsúlyos játék, akkor a végén recesszióba zuhan az összes város és gyakorlatilag felfordul a gazdaság?
    gyakorlatilag a raktárvárosomban még sohasem volt 10k-nál több nyersi összesen (most 3-4k van bent), ami talán 10 napi termelésem...erre viszont nem is beindítani a 3. flottámat, mert nagyon nem tudnának mit vinni...szóval a hajók pihengetnek

    - ha összerúgom a port valamelyik országgal, akkor hogyan tudok újra jóban lenni vele?
    - a térítést (vagy misszionárius vagy valami ilyen fogalomkörbe tartozó neve van a templomban) próbáltátok már? eredmény?
    - azért nem telejsen normális a trénerek árazása...milliókat elkérni 1-1 szintért..ugyanez van az épületekkel...ki a franc vesz pl. 3 milliárt egy lakóházat?
    - ami hiba, hogy nem lehet raktárt rombolni (vagy csak én látom rá a gombot)

    Olyan mélységű termékhiányban szenvedek, hogy azon gondolkodtam a többi várostól csak vennem kellene a szajrét és összegyűjtögetni a saját városaimnak.