Krimikről mindenfelől..
  • valamit
    #42
    Szia Eszti,

    Ne haragudj, hogy az előző levelem hangvétele miatt. Talán türelmetlennek tűnhetett, meg mit tudom én... de nem akarlak sürgetni. Csak bizonyos értelemben rossz ez így, ugyanakkor meg jó. Összességében jó... Nem tudom elmagyarázni... szal... Én örülök, hogy írhatok Neked, hogy elolvasod, ugyanakkor piszkosul féltékeny is vagyok (gondolatba már az összes es fiúismerősöddel összehoztalak , meg mindig ha új ismeröst látok ott hát rájuk is féltékeny vagyok)... Viszont az is sokszor eszembe jut, hogy évekig úgy éreztem, hogy ezeket a dolgokat, amiket így ezekben a levelekben próbáltam és próbálok elmondani Neked, szóval évekig úgy éreztem, hogy rossz, hogy sose tudom elmondani Neked. De ez is "vicces", mert most, meg hogy megírhatom Neked, most meg úgy érzem pont az előtt csinálok magamból a legnagyobb hülyét, aki előtt a legkevésbé szeretném... De ezzel együtt is, szal amit igazán szerettem volna, hogy mostanában azért sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, mióta így írhatok Neked... Persze nem tudom, hogy Neked ez jelent e valamit... mármint, hogy ennek az egész irománynak, amit ma itt összehoztam látod e valami mondanivalóját...

    Hát ez megint ilyen el'aszott levél lett Valahogy olyan rossz érzéseim vannak... félek, hogy elvesztelek megint, minden szó nélkül

    Puszil,
    Zoli





    Néhány idézet, amit... nem tudom elmagyarázni, talán majd látszik

    "Ha te nem volnál, érzéseim csak a régmúlt érzések árnyképei volnának!"

    „Tengernyi ember vehet körül, mégis magányos vagyok! Akkor rád gondolok!”

    „Körülöttem az emberek mind szerepet játszanak. De ha veled beszélek az vagyok, aki lenni akarok!”

    "Összegyűjtöttem, hogy mi tetszik benned. Az első ötöt nem olvasom, az mind testrész..."

    „Ne a virágot nézd, ami talán útifűnek látszik, hanem hogy kaptad. Aki adta, mást nem talált, de adni akart, mert szeret.”

    "Amikor távol vagyunk a szeretett lénytől, minden járókelő őrá emlékeztet."

    Puszil,
    Zoli

    u.i.: látom, hogy baj van... már nem olvasod el amit írok... jó rossz érzés... sajnálom, ha elszúrtam... ne haragudj PUSSZ



    Szia Eszti,

    Hülye dolog, így az elmúlt napokba ilyen családi összejövetelek voltak... Tesóm barátnője töltötte itt a hétvégét, meg szüret volt nagybátyámékkal, nagynénémékkel, meg unokatesóimmal és ahogy ott szedtem például a szőlőt, elmorfondíroztam azon, hogy vajon milyen lenne, ha Te is ott lennél... Ha ott szednéd velem, meg ott ülnél és beszélgetnél a családommal, innánk mustot, meg bort, együtt ebédelnénk, meg ilyesmik... Jó, tudom, hogy marhaság meg minden... De bennem az volt, hogy milyen jó lenne... Jó persze, hülyeség ilyeneken gondolkodni... tudom.
    A másik meg, hogy - ez is hülye dolog lesz kicsit - rájöttem, azzal, hogy annyiszor elküldtél anyámba, meg egyéb helyekre, hogy... szal hogy is mondjam, emiatt ha egyszer másképp állnál hozzám, akkor jobban megbíznék Benned. Tudom, hogy elég kifacsart logika. De valamiért... Hogy is mondjam, Te velem mindig őszinte voltál, még ha tudtad is, hogy nekem az fáj. Ezért aztán jobban megbízok Benned. Van ennek valami értelme? Hát ez ilyen hülye levél lett már megint... ne hari... sokat gondolok Rád

    sokszor Puszil,
    Zoli




    Háááát.....elköltöztem és lett 1 pecóm szerencsésen,viszont a munka sajnálatomra jelen esetben nem lehetséges,mert 2 suliba járok,és nincs az a meló,amit ezek elbírnak,pláne h 1folytában vizsgaidőszakom van szinte,2 havonta.Úgyhogy az önállóság anyagilag még függő....de minden más téren maximális.Állítólag jó háziasszony vagyok.Ezt passzolom.Mond6ni szellemileg is egész sokat sikerült érnem azóta.Meg persze falat és sziklákat mászom bármikor is,ha tehetem.meg hát a szerelemből tüzezés és tűzfújás....
    ---------------------------------------------------------
    > Uh, jelenleg kollégista vagyok. Még úgy 2-3 hónapig. Utána
    > költöznöm kellene, lakást néznem, meg ami ezzel jár...
    > Valami ötlet? Szerintem azt az "agyalás" dolgot felejtsd
    > el. Úgy értem, egyikünk se tudhatja előre mi sül ki egy
    > talin. Sporttal... ahogy írtam, az elmúlt egy évben 10
    > kilót szedtem fel, az edzésnek köszönhetően... szal nem
    > híztam, ha esetleg arra gondoltál volna Időnként futok,
    > olykor még sakkozom is Na jó, ez már csak poén, bár
    > néhanap tényleg szoktam. Na meg szeretem a sportot nézni
    > is, bár aligha erre gondoltál a kérdésedben. És te?
    > Önállósodtál? Külön élsz? Erre céloztál a "felnőtt" nő-vel?
    > Sportolsz? Eljársz szórakozni?
    > ---------------------------------------------------------
    > > Megfájdult a fejem,annyit agyaltam már ezzel
    > > kapcsolatban.De gondolhatod!Nem egyszerű döntés,pláne ezek
    > > után,h nem voltam kedves.De bevállalom ezt is,mert nem
    > > mondom,hogy nem féltem.Az érzéseim vegyesek,veszélyes
    > > játéknak tűnik ez néha,de ezt megértheted talán.Egyébként
    > > hol laksz most,és mi a helyzet sport téren?
    > >
    > >
    > > ---------------------------------------------------------
    > > > Fhú, közös pontok... Nehéz elmondani, ugyanazokat az
    > > emberi
    > > > tulajdonságokat utáltad mint én, ugyanolyan dolgokat
    > > > tarottál értékesnek. De ezek a dolgok úgy menetközben
    > > > jöttek, és csak jöttek, és úgy összeségében az jött át,
    > > > hogy jé majd mindenben ugyanúgy gondolkodnunk... nem
    > tudom
    > > > érted e. Biztos, hogy sok minden történt velünk, és ha
    > más
    > > > nem egyszer összeülhetnénk megbeszélni, hogy kivel mi
    > > > történt és hogyan, és akkor ott meglátnánk, hogy mennyit
    > > > változtunk... Tudom, hogy ez részedről nem biztos, hogy
    > > > jónak tűnő ötlet... de, szal, mit gondolsz vmi ilyenről?
    > > >
    > ---------------------------------------------------------
    > > > > Mik a közös pontok?Kiváncsi lennék.Belül küzdök
    > > > > csöppet,mert nagyon sok minden történt már velünk
    > úgy,h
    > > > nem
    > > > > is ismerjük egymást....viszont bármennyire küzdök,a
    > > > > leveleid varázsolnak.Ez van.




    Szia!
    Annyit szeretnék mindössze,hogy NE jelentkezz többet,kérlek.Ez Nekem,így 3 év után nagyon sok már.Semmi szükség erre az egészre.Én 1 békés ember,és gondolkodó vagyok ,úgy érzem.Ezért sikerült eddig megakadályozni minden környezetemben lévő agresszív gondolatot ellened.Kérlek lépj túl azon,ami nincs,és sose volt.
    Köszönettel:
    Eszter,Szakmáry