• Papichulo
    #34
    "Szállj le rólam, kamumaci."

    Kamumaci? Az micsoda? Kinek szantad ezt?

    "Demokrácia van, mindenki lop mindenkitől"

    Sikeresen definialtad a demokracia fogalmat.

    "Nekem is tetszenek az apple cuccok, most akkor mi van?"

    Ugy erzem mintha egy karacsonyi alom valt volna valora.

    "Nagyon magadra vetted a megjegyzésemet"

    Nezdd, te kijelentettel valamit, nevezetesen: "azt csinálják amit évekig csinált anno az apple"
    Erre en megkerdeztem, hogy miket lopott szerinted az Apple es ezeket mivel tudod alatamasztani.
    Mi volt a valaszod? "Nem baj, én troll maradok, te maradj plázacica..."! Ez milyen formaban valaszol az en kerdesemre? Ez kizarolag szemelyeskedes volt, zero relevanciaval.

    " igazi almabuzzancs vagy"

    Mibol gondolod, hogy egyaltalan hasznalok Apple termeket? Vagy csak szeretsz szemelyeskedni? Ha a szeletelt kenyerrel kapcsolatos elrugaszkodott kijelentesed nyoman kernem, hogy tamaszd ezt ala valamivel, akkor "kenyeres kocsog" lennek?

    "szovegedtol hanyattestem es teljesen megsemmisitve éreztem magam"

    Ezt latod megertem. Igy kell tenyekkel alatamasztva bizonyitani valamit. Nem is vitatkozott vele senki.

    "Foleg, hogy kemeny es teljesen hivatalos tenyekkel alatamasztottad, mint ahogy tolem is elvartad volna..."

    Termeszetesen ha barki keri, akkor ezt authoritive forrasokkal ala tudom tamasztani. Senki nem igenyelte ezt, ellentetben az altalam iranyodba megfogalmazott elvarassal.

    "Ovatosan megkerdezem, hogy a mac os vagy te nem ismered az ekezeteket?"

    Kulfoldon elve elszoktam az ekezetek hasznalatatol es ezek nelkul sokkal gyorsabben tudok gepelni. Nem vagyok ra buszke, de ez igy alakult. Ne nyissunk rola vitat! Es mi a te mentseged?