• jebela
    #33
    Szállj le rólam, kamumaci. Demokrácia van, mindenki lop mindenkitől, nincs mit vitázni rajta, ügyvédek kérdése az egész. A sors meg irónikus, ennyit írtam. Nekem is tetszenek az apple cuccok, most akkor mi van? Steve Jobs jól csinálja, kíváncsi leszek mi lesz majd nélküle. Nagyon magadra vetted a megjegyzésemet, igazi almabuzzancs vagy ha már sértegetsz emiatt, de látom neked máshol is megy az anyázás rendesen (troll=netkori anyázás)...de jól van ez így, kellenek ilyenek is a trollok mellé.
    De ha úgy jobb akkor elismerem, hogy te vagy a föld egyik legokosabb embere. Bocsásd meg nekem halandónak, hogy bárminemű lopást feltételeztem az apple cég részéről, főleg bizonyítékok nélkül!
    A "Osszesen 80db ICBM/SLBM van..." szovegedtol hanyattestem es teljesen megsemmisitve éreztem magam, meg ha nem is nekem szantad. Foleg, hogy kemeny es teljesen hivatalos tenyekkel alatamasztottad, mint ahogy tolem is elvartad volna...
    Ovatosan megkerdezem, hogy a mac os vagy te nem ismered az ekezeteket? Bizonyitsam hogy igy irsz?