• RiSeForMuSiC
    #14
    Biztos élvezetes, én bealudtam a free-trial tutorial része alatt, ahol aszteroidot kellett bányászni. Azon kívül kiakasztott, hogy a skillek offline fejlődnek, meg hogy vehetsz PLEX-et és betrade-elheted ISK-ért, aztán offline fejlődve megveszed az összes skillbookot. Mivel a CCP eddig üzletileg sikeres, ezért tuti, hogy egy rakás embernek ez bejön, a magam részéről inkább játszok egy MMO-val, ahol a skillek fejlődéséhez muszáj online lenned (még ha meg is unom 1-2 év után az adott játékot).

    Ami az F2P-t illeti: figyelem, hogy amint bejelentenek egy új MMO-t, a sok kis olcsójános rögtön kezd kérdezősködni, hogy F2P lesz-e, és ha mondják, hogy nem, akkor puposkodik, hogy akkor szar, nem is játssza. Ezeknek eszükbe jutott már, hogy a mikrotranzakciókkal több pénzt elpukkantanak, mint amennyi a havi előfizu lenne? LOTRO is F2P lett és utána elégedetten jelezte a Turbine, hogy mind a bevétel, mind a játékosok száma jelentősen megugrott: kérdem én, ha nem végeznének mikrotranzakciókat tömegesen, akkor mitől virulna a Turbine menedzserek feje?