• tizedes1
    #9
    Már megint a szenzációhajhász cikkírás gyöngyszeménél tartunk és a cikk írójánál!
    Miért kell ezt ebben a formában erőltetni? Jah kérem, lehet azt mondani, hogy akkor miért vagyok itt!
    Azért mert a cikk beharangozó pár szava után azt hittem, hogy gyengén sikerült a HP 3D-ben. DE NEM így van, csak második kedvenc Viktorunk megint alkotott egy nagyot. Ha ezek a ferdítések ennyire általánossá válnak, akkor az igazságot már nem fogják elhinni sem a filmről, vagyis, hogy jó a 3D és a film is, sem pedig egyéb hírről.
    PL amikor az M7 leállósávjában meg tudott állni az a busz, ami kigyulladt menet közben, azt a HIR TV élőben úgy tudósította, hogy a sofőr időben észlelte a hibát, majd lehúzódott és mindenki épségben leszállt a buszról.
    A TV2 pedig így: ki kellett menekíteni azokat az utasokat, akiknek a busza kigyulladt az M7 autópályán.
    Olybá tűnik nekem, hogy sokan nem érdekeltek abban, hogy az igazságot tisztán és érthetően tegyék közzé számunkra, mind inkább abban érdekeltek, hogy a saját ízlésük, mely nagy népbutító jelleggel van tele, megtalálja az emelt díjas smsen keresztül kommentáló nézőket.

    és egy vicc, hogy ki, mit, hogyan közöl:
    ...évi futball-szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel, az utolsó előtti helyen végeztek...