• jocco
    #12
    Látom nem jött át a lényeg :) Én csak arra akartam volna utalni h ha az ember nem a fél életét akarja a gép elött tölteni a netes taratalom fogyasztásánál, azért egy tablet sokkal praktikusabb, kénylemesebb tud lenni mint akármilyen pc.
    A levelézsnél nem vállati levezésre gondoltam, csak pl haza mész munka utáncsak felkap a tablet egy gombnyomás s már megy is s ott csücsül rajta az összes érkezett leveled s már olvashatod is, s 20 másodperc alatt már tul is vagy az átnézésen, aztán csak böksz rajta egyet, s ott van elötted azn napi fontosabb hirek, blog bejegyzések, vagy akármi ami érdekel összegyüjtve...s 5 perc alatt hozzá is jutottál a fontosabb napi infókhoz...aztán csak leteszed s élheted tovább az életed :) a nélkül h ha már bekapcsoltad a gépet akkor ezt is meg azt is nézd meg meg futass már le egy virus ellenörézst h mi a francért indult 2mp-el lassaban, meg telpitsd fel a legfrissebb java-t meg adobe plugint, meg az uj operát, stb...s el is basztál egy csomó idöt feleslegesen :)

    Nem mondom h ezeket nem pc-n vagy note-netbookon, de mi a fenének pazaolni ennyi eröforrást ha az esetek 90%-ban nem akar 20 programot futtatni, csak meg nézni az a mozimusort, vagy a várható idöjársát, az aktuális hireket vagy egy receptet, pizzát rendelni, stb... mert ha napközben felmerülnek ezek az igények akkor vagy folyton üzemeltettsz egy gépet csak arra h ha valamit meg akarsz nézni, vagy kapcsolgatod ki be a core2400-es géped 8millió rammal h megnézz már egy mozimusort, vagy h ki mit hord össze az sg-s forumokon :)