• coolbboy83
    #8
    Nem tudom hol van 200 felett egy iPhone, mert 130 ért függetlenül van sok helyen... nem linkelem be a boltok helyét, mert akkor rögtön reklámozással vádol meg egy két idióta droid fórumozó...

    Egyébként valóban nem ártana már 4 - 5 napig bírnák ezek a szarok....
    Nem tudom hányan vettétek észre, de egy mezei Nokiával jobban lehet telefonálni, mint ezekkel a szarokkal.... mert mindent tudnak, de telefonálás terén érdekes dolgok vannak...

    Amióta vannak ezek a vacakok, azóta van egy új gyakori feature... a drop call :-)
    Főleg az androidos szaroknál van sok térerő probléma, és persze az iPhone sem kivétel ez alól...

    Ha egy szart kifogsz, ami hibás - akármilyen gyártóé is... MEGSZÍVTAD :-) főleg ha okosban vetted és nincs gar.

    Másik dolog.... ezek mind olcsóbbak nyugatabbra többségében lényegesen... és nem szivat a szolgáltató, hanem cseréli ha szar...

    Én úgy látom, hogy mindegyik cégtől volt nyűgösebb széria... havernak Galaxy S megpusztult 2 héttel a vásárlás után, nekem az iPhone 3 GS térerő gondos volt, a testvérem Galaxy S II be sem kapcsolt ott a boltban, amit adtak, az 3 nap után beszart.
    Unokatesóm Xperia X10 Mini Pro... nem ír be betűket, meg hasonló dologok..

    Szerintem a HTC lehet még a legnormálisabb, és az újak szépek is...nem olyan buflák fosok, mint egy wildfire vagy egy desire....

    HTC-vel negatív tapasztalata valakinek ?