• DontKillMe
    #34
    Hát koma, fingod sincs az egészről. te egy év múlva nézel meg egy olyan filmet, ami érdekel? De ne kamuzz. Ahol most lakom, téka sincs. Ahol eddig laktam, havi cca. 5-8k-t költöttem tékára, amíg volt, de már az is bezárt. Konkrétan a legközelebbi téka 26km-re van. Vágod? Nem sajnáltatás, ezt kurvára benézted. Az előző kommentben leírtam, mi a lényeg. A cikkben is láthatod. Eltolják az itteni premiert 3 hónnappal kezdésnek. Aztán jönnek a mozik. Miután levették a sápot, csak MAJD aztán jön a DVD. Akkor is, ha teszkós és akkor is, ha tékás. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy ha nem tudnám letölteni, na majd akkor biztosan megnézem moziban. Nem fogom. Mert annyira nem érdekel. A Depeche koncerten is jó lett volna ott lenni, de drága messze van és macera lett volna megoldani. Kihagyom. Mint ahogy kihagyok mindent, amit úgy érzek, hogy ki kell hagynom, mert nem ér annyit. Egy mozi is pontosan ilyen jellegű. Ennyit nekem nem ér meg. Legfőképpen időben nem. Laktam Pesten évekig. Nem igazán volt olyan hét, amikor nem voltam moziban. Szóval mellélőttél, ha azt hitted, hogy egy sóher geci vagyok csak. A letöltés meg ha nem lesz, hát nem lesz. Nabumm. 40 évvel ezelőtt sem volt. Még színes TV sem. És? Még mindig itt vagyok. :). A másik dolog, amit kevesen értenek meg. Azért nem veszem meg a dvd-t, mert NEM AKAROM. Érted, El tudod képzelni? NEM KELL. Sokat vettem. Polcok voltak tele. Minek is? Hogy nézegessem (a tokot) meg fogja a port? Az egyik kezemen meg tudom számolni, hány olyan film van, amit eddig kétszer néztem meg. Mert nem érdekel. Egyszer megnézem és ennyi. Tök komolyan kérdezem, hogy ezt meg tudod érteni? Akkor meg minek adjak ki rá hosszú távon akár százezreket? Olyanra, amit soha a büdös életben elő sem veszek legközelebb. Ezeket a tömeg amcsi rakás szarokat meg még egyszer sem lehet megnézni. Vágod?