• TommeyIkya
    #20
    "Kit érdekel a kétmagos proci sok telóban, mikor lomhák, és nem használják ki rendesen a szoftvert???"

    Elvi tévedés. A szoftverek használják a két magos procit és nem fordítva.

    Egyébként én azt várnám végre, hogy a mobilgyártók a telefont is frissítésként árulják. Ugyanis, ha új telefont veszek, akkor a régire már nincs szükségem.. igazán beszámíthatnák.. és persze nem 10k-ért, ha egyszer kifizetsz érte 100-200k zsét. Értem én, hogy van érték csökkenése egy csúcskategóriás mobilnak is, de nem 95% két év alatt. :) Ha már a garanciális javítás ingyen van és akár új mobilt is adnak, ha szükséges.. akkor adhatnának helyette egy újabbat némi ráfizetéssel, ahelyett, hogy lehúznak egy komplett bőrt a hűséges vásárlóról. Vagy még "az újrahasznosításban nem járunk itt" probléma miatt eleve hülyeség ezt felvetni?! :)

    Inkább azt oldanák meg, hogy átjárhatóak legyenek a mobil oprendszerek. Windowsos telefonra lehessen Androidot tenni, legalább.. :) Elvégre egy PC-re gyakorlatilag bármit fel lehet tenni, MacOS, linux, Windows.. mobilra miért nem? Azonos hardware mellett sem.. idegesítő.