• Axlkenobi
    #8
    Érdekes a plakátokon látható (plusz még a cikkben felsorolt) neveket/arcokat mind tudom társítani minimum egy filmhez, sőt.

    A filmet pedig nagyon várom. Dumas regénye az abszolút kedvenc könyvem, s bár az előzetes alapján nem sokban fog ez az adaptáció sem hasonlítani rá, az alapötlet és a karakterek már elegendőek ahhoz, hogy szórakoztató, minőségi kalandfilmet kapjunk.

    Valaki lentebb szóba hozta a '93-as Disney-féle verziót, nekem máig egyik nagy kedvencem az a film. Szerintem a mostani tizenéves nemzedék számára Anderson filmje olyan lesz, mint anno az enyémnek a már említett '93-as film. A történet modern felfogású átdolgozása, igazodva a kor szelleméhez.

    A végeredmény még persze bármilyen lehet, de a szereplőgárda és az előzetes számomra meggyőző.

    Viszont amiben biztos vagyok, hogy a 2001-es A Muskétás című borzalomnál rosszabb semmiképp sem lehet. Szerintem az az egyetlen adaptációja a regénynek, ami konkrétan iszonyú gyenge. Tim Roth nélkül még egyszer se lehetne végigszenvedni azt a filmet.