• Etinger
    #93
    Szerintem korrekt dolgokat írtál, konkrétan cikket lehetne belőle írni - vagy ha van blogod egy bejegyzést érdemes neki szentelni (nem iróniából mondom).. bár néhol nem értek Veled egyet. A Nintendo sikeressége szerintem mindenképpen abban keresendő, hogy a régi GC, N64 tulajokat nem riasztotta el, hisz egy teljesen kompatibilis gépet alkottak, ugyanakkor új rajongókat is sikerült szerezni, hiszen itt ezáltal tényleg egy "társasági" szórakozás alapkövei lettek letéve - virtuálisan. A processzor, a grafika.. stb.. erőssége relatív. Azok a fejlesztők akik komolyabban ráfeküdtek a minőségre.. teszem azt a Mario készítői.. azok azért szép játékokat csinálnak. Gondolok itt a Galaxy gumicukor világára.. az a színmélység orgazmus a szemnek... Negatívumként én a Fifa-t és társait tudnám felhozni, az EA baromi gyenge cuccokat hoz Wii-re, és ami elkeserítő, hogy ez nem a platform hibája.. A lehetőség adott lenne, de amit Fifa11 néven alkottak Wii.re, az valami szánalmas........... és nem a grafika a gond!! Mert az, hogy mennyi opció van, hogy pattog a labda, milyenek a cselek, hogy viselkedik a kapus.. ennek semmi köze a grafikához... a 2002-es FIFA szintjét nem tudta megütni!!! És ez csak egy. Van más ilyen EA termék is. De ne ezekből induljunk ki könyörgöm.