• Goo
    #87
    Még a smash bros sorozatot kell kiemelni, az nem rossz, de a brawl-ba egyáltalán nem illik bele metal gear, és nem is szeretem az ilyen játékokat. Abból is sorozatból csak a melee, ami értékelhető. A brawl jó, de nekem "metal gear miatt" egy picit csalódás volt, 64 meg régen volt. Inkább smash bros lenne, mint a wii sports a mii-kel. A wii sports borzalmas, egyik legrosszabb dolog amit valaha láttam. Azt mindig elfelejtem, hogy megvan és valahol szerkény mélyére be van dobva. Mario kart wii-be se tetszett a mii-k, de az nagyon jó játék, még a mario kart sorozat, ami tényleg értékelhető és azt lehet mondani, hogy szuper. Ebből is látszik, hogy a nintendo-nak nagyon sok saját játékai vannak, és nem egy gagyi konzolgyártó cég. Csak sajnos már szükséges a vérfrissítés, mert ez van már jó pár éve. Másik negatívum mindig csak igérnek és esetek többségen következő konzolnál jelenik meg az újabb játék, ezt leginkább a gc-nél csinálták, de ahogy láttam a wii-nél is. Pikmin 3-at eredetileg a wii-re igérték és csak wii u-ra jelenik majd meg. Az igaz, hogy szerintem a gc esetében ez sokkal rosszabb helyzet volt.