Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • red13
    #57
    Ez 11 játék, amiből Headhunter, Resident Evil Code Veronica, Soul Calibur, Crazy Taxi játszható volt más gépen is, a Virtual Fighter további részei(a 3 pont nem) szintén játszható volt.Így maradt egy nagyon kérdőjeles Sonic Adventure 1-2, ami már akkor sem volt az a nagy játék, csak a média felhúzta, igazából az ember röhögve tudott jobb platformer játékot mondani. Phantasy Star Online-ban annyi volt a nagy, hogy online lehetett vele játszani, ami akkor még nagy szám volt, maga a játék, és a további részei is nagyon gyengék voltak. Mi maradt? Egy Jet Set Radio, Shenmue 1-2 amiket elismerek, kurv@ jó játékok. Ja meg egy Ikaragu, Skies of Arcadia. De ennyi. Az a bizonyos mércét Ps1-2, N64, Gamecube bármikor hozta, csak nagyobb játékkínálattal.

    Igazából nem értem, amikor sokan a DC-ét egy mocsok jó konzolnak tartják, amikor alig volt rá valami, én akárhányszor élhetnék biztos, hogy PS1-et vennék, azon akkora játékkínálat volt, hogy namég. Amikor ezt meg kérdőre vonom, én vagyok a hozzá nem értő, vérpistike, és különben is takarodjak az anyámba. Én ezt inkább úgy látom, hogy a fórumokon elterjedt a bálványozása, aztán ugye minden fórumon megvan az a egy tucat ember, akik úgymond irányítják az egész társaságot, és amit ők mondanak az úgy van.

    No Offense, vagy hogy szokták írni, de ez a világ legjobb játékkínálata elgondolkoztatott.