Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Goo
    #30
    Az lehet, hogy hardware terén igazad van. Egyébként én nagyon szeretem a sonic-ot és akkor sem írtam le amikor mások, de akkor is 1 vagy 2 évig ment a dreamcast, és itt ez a lényeg, a többi lényegtelen. Azokra kell gondolni akik megvették, majd közölték velük hogy nincs tovább, én ebből indulok ki. Nintendonak sok problémája volt, de még ő sem csinált ilyet. Én nem írtam hülyeséget, saját tapasztalataimból indultam ki, én amikor megvettem wii-t mást se hallottam csak becsmérlést, és abból indulok ki a wii hardware-nek gyengeségére hivatkozva a Nintendo adta ki leghamarabb az új konzolt, a többi a hírek szerint 2014 előtt ki sem ad új konzolt, mert maximálisan ki akarja használni a kapacitást. Írták hogy a 7. generációban hd funkció nem volt teljesen kihasználva, ezt én nem tudtam. Én alapnak vettem, hogy a 2 jelenlegi hd konzol teljes mértékben kihasználja full hd adta lehetőségeketet és ha már új generációról van szó csak az uhdv-t tudtam technikai forradalomnak elképzelni, de ezt is azért, mert mindenki agyon dicséri x-et a ps-t a wii-ről meg lekezelően beszélnek. Én nem azért írtam ide, mert menőnek tűnjek, hanem a saját tapasztalataimat leírjam, senkit sem akartam megsérteni. A wii-t is mario játékélménye miatt választottam, nem a hardware erőssége miatt, írták hogy a wii u jó lesz, uhdv nem lesz, akkor én is meg leszek elégedve a wii u-val. És engem te nem ismersz, ne a lumpen proletárokkal keverj össze, légy szíves.