• thsanyi5
    #37
    Elolvastam a cikket 2x is. Végig azt hangsúlyozzák, hogy de ez ugyanolyan jó lesz asztali gépnél is. Ebből következtettem, hogy talán ott is használni akarják ezt a felületet. Mivel a win8 bemutatkozása szinte csak erről szólt, így arra gondoltam ezt tartják a legnagyobb újításnak. Márpedig én nagy újítás alatt valami olyat vártam ami nem csak a touchscreen használatával foglalkozik kizárólag. Ha végig mennél mit miből következtettem és lenne valami ész a fejedben akkor maximum kijavítanál, ahol szerinted rosszul gondolom és nem azt mondanád marha. Egyébként a cikk címe hol írja, hogy ez az érintőképernyős tabletek felülete???? Csak azt látom, hogy "Bemutatkozott a Windows 8". Utána pedig arról beszélnek, hogy szeretnék ha minden egységes lenne. Ez nekem valahogy azt mondja, hogy ez nem érintőképernyő hanem minden együtt. "az asztali és mobil PC-k ezúttal csak mellékszerepet kaptak a két rendezvényen, a fő hangsúly ugyanis a különböző hordozható kütyükön volt, a cég illetékesei pedig nem győzték ismételgetni, hogy a Windows 8 ugyanolyan kényelmesen elfut mindkét kategória képviselőin." Konkrétan ezért gondoltam, hogy mindenre ezt szánják.