• gforce9
    #23
    Én azért néznék tv-t. Hozzáteszem: 15 éve nem nézek, mert nincsenek benne jó műsorok sehol. Az alapkommersz csatornák dugig vannak reklámmal, meg fejhangon sipítozó hírlvasókkal, akik egy celeb fingását is akkorára nagyítják, mintha atomot dobtak volna az országra. Az ismeretterjesztő csatorákon lévő műsorok meg kb arról szólnak, hogy "szépségverseny az állatvilágban" meg "a legvadabb állatok" meg ilyen marhaságok... mindegy csak jól mutasson... az információtartalmuk nulla. Sorolhatnám még, de felesleges. A tv csatornákon és műsoraikon sok állami támogatás van. Én is fizetek adót. Szeretnék normális műsorokat, amik normális értékeket képviselnek, nem pedig arról szólnak, hogy mekkora paraszt a győzike, meg épp most az XY influenza mekkora gáz... meg hogy 1 6 évest halálramart 1 kutya. (Amúgy a gyereket nagyon sajnálom, de ilyen balesetek sajnos előfordulnak, nem úgy kell előadni, hogy ez az évszázad híre és a fél országot kutyaellenessé tenni) Szóval igenis had nyavajogjak kicsit, mert a TV szar. Az én pénzemből is megy oda. És ha az emberek 80%-át a győzikeszint kielégíti ám legyen. De legyen 20%-nyi normális műsor is mellette.