• narumon
    #151
    Én vagyok az elvakult fanboy? Egyetlen példát nem tudtál felhozni! Jössz itt olyan hülyeségekkel, hogy az egér felbontása nagyobb. Bazze egy böngészésről beszélünk kurvára teljesen tökmindegy hogy mekkora egy egér felbontása, kézzel kényelmesen lehet böngészni, ha hiszed ha nem. Jössz azzal, hogy szerinted semmire sem jó, de azt már nem értelmezed, hogy más mire használja (ergo igenis jó arra). Jössz a flash-el, de egyetlen példát sem írtál, hogy hova kellene az annyira. Én megint csak abból tudok kiindulni, hogy átlagember böngészik, nem fog neki gondot okozni. Ha nagyon nagyon akarja akkor van flash képes böngésző az appstoreban, de a minimális letöltése azt igazolja, hogy kurvára senki nem fut bele ilyen problémába, ami ezek szerint papíron létezik csak. Mivel még én sem futottam bele soha, (pedig minden nap internetezek nem keveset), ebből kiindulva ez a probléma nagyon nagyon fel (túl) van fújva.
    És én vagyok elvakult fanboy? Vazzeh szerintem te vagy a kurvanagy hater a szemellenzővel. Te vagy aki folyamatosan azt állítja, hogy nem jó semmire, te vagy aki minden erőddel azon igyekszel, hogy valahol bele tudjál kötni (600g kurvasok LOL). Nézz már egy kicsikét tükörbe! Szerinted a kindle az isten, de nem persze te nem vagy fanboy csak az aki mást mer állítani, sőt mást mer használni. A színes pdf marginális terület???? Vazz lehet, hogy nekem vannak fura ismerőseim, de leginkább erre használják (mint ahogy én is). Nem kell otthon papírhalmok formájában az újságokat tárolni majd kidobni, hanem szépen elektronikusan megvan mindenféle. Nekem olyan újságok vannak legálisan előfizetve magyarul mint a fourfourtwo vagy az explorer. És olyan újságokat olvasok (jelenleg "illegálisan") mint a Popular Science vagy éppen a Digital Photography, és még sok más. Szerinted ez marginális terület, szerintem meg átlagfelhasználás.