• narumon
    #129
    "Példádnál maradva: Neked jobb 120 nm-es - üzletnek és raktárnak, de akár tehénólnak is alkalmas - lepukkant putri, mint egy 55nm-es luxuslakás"

    Rossz a hasonlítás, az ipad kijelzője a legjobb a piacon tehát mondhatnám, hogy a 120nm2-es luxuslakás vagy 55m2 luxuslakás között kell választanom amiben tilos a kutyatartás (ez nagyon jó példa), itt meg is bukik az egész mert 2 kutyám van.

    "Aki nem látta még élőben ez egyszerűen nem fogja fel, hogy mi durva dolog az, hogy megkapsz egy kikapcsolt készüléket, és ott van a kijelzőjén a papír, hogy kapcsolja be, majd csatlakoztassa a számítógépéhez. Aztán mikor le akarod venni, akkor jössz rá, hogy hűbaz, ez nem is papír... Hol tud ilyet az iPad? "

    Ne izgulj próbáltam! Mint ahogy a Sony ebook (eink) olvasóját is. Ezek után maradtam az ipad mellett.

    "A 6 col nagyon-nagyon jól eltalált méret - nem véletlen az, hogy már 3. generációnál tart a Kindle, változott a készülék mérete, tömege, a kijelző típusa, de a kijelző méretéhez hozzá nem nyúlnak."

    Mondjuk én pont azt olvastam, hogy mióta van ipad és társai azóta a kindle eladások szinte teljesen befagytak.