• B0nFire
    #85
    "Majd ha mutatsz nekem egy olyan embert itt aki megvette akkor majd winre irányítom." Nem kell Winre irányítani, hiszen azon megy!

    Remélem, eléggé autentikus: KÉP Igaz, hogy nem SX, csak egy LE OEM (amikor ezt vettem, ég a fasorba se volt az SX), de tökéletesen lehet vele dolgozni, jogtiszta, és bizonyos hardverekhez adják. Ajándék, tudod? Veszel egy effektprocit 55-60 ezerért, és kapsz hozzá egy ilyet. Egyik ismerősöm egy AT2020-as mikrofont vett, és Sonar LE-t kapott hozzá! Egy 35 ezer forintos mikrofont. Van még jó pár jogtiszta zenei szoftverem, ha érdekel, egy csomót a hangkártyához, másik csomót a MIDI kontrolleremhez kaptam. Ha kívánod lefényképezem "őket" is, csak hogy nehogy azt hidd, mindenki csak warezolni tud.

    Vagy úgy gondolod, hogy az effektprocesszort, a gitárjaimat, a billentyűzetemet, hangkártyámat, a basszus végfokomat és hangfalat is loptam, hogy jogtiszta szoftverhez jussak?

    No, újságom van: Nem fut Linuxon a Cubase. Az enyém nem. Talán kivehető a képen, de Maces és Windowsos hologramos matrica van rajta. Az a támogatott OS.