• Balumann
    #83
    Igen, regisztry turkálás is előfordul speciálisabb esetekben, de azért regisztryben átírni 1-2 dolgot (egyértelmű leírás alapján) közel sem olyan, mint linuxon beírni egy rakat parancsot vagy konfig fájlokat átszerkeszteni. Valóban pozitívum, hogy általában segítenek ilyen problémában, de gyakran ott is feltételezik, hogy már tudsz pl. programot fordítani, tapasztaltabb vagy konfigok szerkesztésében, tudod hol vannak a legalapabb konfig fájlok, stb..

    Én még szerencsére nem futottam bele ilyen témás problémába Windowson, a sok linux telepítgetés miatt a boot szektort kurtam el jópárszor, de már megtanultam visszaállítani.

    Vírusokkal nem tudom mi a problémátok, a leghülyébb vírusírtó is megfogja szinte az összeset, Avast még csak nem is lassít (3 gépen van fennt itthon, vagyis 2 asztali, meg a netbookom), kb. másfél éve van fennt mindegyiken rendszer (asztalimon win7, másik kettőn XP), és semmi vírus.
    Pedig még CubAse tört verzióját is használom (azzal sem értem mi baj van, tökéletesen fut).