• Plata
    #27496
    Látszik hogy gőzöd nincs online-ról.
    Én több ezer órát játszottam anélkül hogy valaki bele rondított volna.
    Sok online játékkal játszottam már,de nem tudok olyat mondani ami jobb lenne.
    Online-ban iszonyú sok lehetőség van a szórakozásra,aminek sztoriban nyoma sincs.
    Online-hoz már rengeteg dlc jött,rengeteg jármű,küldetés,szórakozás.
    Eleve online-ban már zárt autószépségversenyeket lehet tartani a Tuner dlc óta.
    Cayo perico óta nem is kell public sessionba menni,a jelenlegi dlc is tolható invite only vagy crew only sessionban.
    De azok előtt is lehetett úgy játszani hogy a barmokat kizártuk.Évek óta játszok crew tagok által kreált spéci sessionban ahol nincsenek idegenek.
    De én publicban is szeretek játszani.Mivel már nincs mire költenem így nem nagyon szoktam pénzt keresni,sok bizniszemben már egy vagy két éve ott poshad sok milla értékű áru,de nincs kedvem hozzá hogy eladjam,inkább crew tagokkal szórakozom.Online-ban iszonyú sok marhaságot lehet csinálni ha elég dilis vagy hogy mindenféle baromságot kitalálj.El lehet cseszni egy egész napot marhulásokkal.Engem például szórakoztat ha public sessionban sok az idióta gyökér zsebrambó,szeretem öket herrgelni és felhúzni.Olyan jó hecc kinyírni őket passzív módban.Mivel általában ezek fogyatékos állatok nem jut el az agyukig hogy passzív vagyok.
    Múltkor pár hülye magyar vagy félóréig próbált megölni,de nem fogták fel hogy passzívban nem kéne szenvedni.Viszont a szuper yacht-om ágyúi ne passzívak és szétrúgják a tetves seggüket ha közel jönnek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.18. 19:36:27