• mulli1986
    #27147
    A kapcsolódás problémák főleg a random sessionokben vannk a. Ha nagyjából állandó a közösség a sessionben, akkor stabilabb. Én így tapasztaltam, de valóban ez elég bosszantó tud lenni. Én ilyenkor otthagyom és játszok mással. A többieknek discordon jelzem a problémát és hogy ne várjanak rám. Az hogy multiplayer játékban antiszociális viselkedésre nem tud reagálni a játék, az nem a játék hanem a te hibád. Én már a kezdetektől játszottam valakivel (aki becsáított), aztán itt érdeklődtem, kiderült mi a crew és hogy mi a jelenlegi top magyar crew. Csatlakoztam oda is. Azóta játékstílus és kölöcsönös tisztelet miatt kialakult egy kisebb kör a nagy crewn belül. 5-10 ember állandóan csatlakozik, ebből 3-4 olyan ember van akivel rendszeresen heistezünk. Vagy ilyet vagy olyat. Lassan én is ismerem az összeset, és ma esik rám a sor, hogy hostként is végigcsináljuk megint mindet. Én is segítettem a többieknek, most ők is segítenek nekem.
    De azért mert nem vagy hajlandó másokkal együtt működni, azért ne a játékot hibáztasd hanem magadat...