• levente68
    #102
    OCZ weblapján te holtalálsz Vertex 3 Pro-t?
    Egy hír van róla csak, te faszfej, a termékek közt csak a sima 3 van, az ráadásul már kapható nálunk is, pöcsarc.
    Másrészről, mennyi adatforgalmat nem bír? Komoly bajod van a számokkal, kislányom, de majd visszairatunk általánosba újra.
    Ahogy írtam, a pontosabb mérés 246MB/s adattal végződött, nem pedig a cache-elés miatt az EGY GB/S fölé menő adatról beszéltem, mert annyi volt.
    Ha belemegy abba a borsszemnyi agyadba, ha nem, annyi idő alatt az iso file átment, mountolható és lejátszható volt, törődj ebbe bele, én nem teszem, nekem már lassú ez az SSD, csere lesz és ha addigra kapható Vertex 3-ból Pro, akkor talán arra, bár, mint mondtam, seggarc, a RevoDrive X2 bezavar a képbe.
    Annak az adataival szolgáljak, okoska, vagy megtalálod magad is, vagy abból is valami hetedik generációt, te benfentes popsi.

    DLNA-ról is tájékozódj még, de a sületlenségeidet szegény barátaidnak tartsd meg, itt ne publikáld már, mert ez nem vicclap.

    Hazug, ostoba és korlátozott gyökér vagy, nincs tovább energiám disznólkodni veled, te disznó ;o) Már valóban mocskos lettem miattad...