• karesz6
    #22
    Azért jobb mint az orosz mert nem orosz. Ha gikszer van a ruszki rakétákkal itt van ez is. Másrészről magánszektor előbb utóbb árversennyel és az hogy első nekifutásra tudták ugyan azokat az árajánlatokat adni mint az oroszok x év után meglehetősen bíztató.

    wraithlord: Ha nem akarsz trollkodni miért trollkodsz? Téged egy betűhiba idegesít engem meg az hogy lépten nyomon olyan emberekbe futok akik pl egy politikai jellegű vitákban azzal érvelnek az igazuk melett hogy nem tudom rendesen használni mondjuk a val vel ragot. Semmiféle jelentőssége nincs. Éppen elég nagy baj az hogy ma én tudatlan bunkónak számítok mert csak elhanyagolható mennyiségű verset és költőt ismerek míg ellenkező oldalról ha valaki nem tudja minek a rövidítése a DNS nem műveletlen csak nem érdekli. Ugyanez érvényes a nyelvtanra is. A magyar egy bonyolult nyelv. Lehet nem érzed annak mert születésedtől fogva tanulod de bizonya nehéz. Ezért vétenek az emberek kisebb nagyobb hibákat nem azért mert nem tisztelik a magyarságot hanem mert nehéz a nyelv. Azt javasolnám hogy tartsd magad a cikkek témájához mert ezt a fórumot senki sem azért olvassa hogy egyesével elemezze és kijavítsa a kommentek mondatait, vagy hogy megnézze te mennyire nagyon jó vagy nyelvtanból hanem mert érdekli mások véleménye a témával kapcsolatban.