• Skynet85
    #7
    A csalók más dolog, mindíg is voltak mindíg is lesznek. Egy fps-ben sose értettem miért menő csalni, pedig nem 1-2 órát lődöztem már, de mindíg gondolkodóba ejt miért jó retardáltnak lenni, hisz nem ő lő nem ő céloz a dicsőség sem az övé. Mmonál más ott a botok miatt előnyre tesz szert de később maga használja ki azt. Persze azokat is útálom de nem annyira dühitő mint amikor aim bot ellene kell játszani és tudod, csak te veszíthetsz...rádásúl a töbség úgy használja, hogy egyből rájön az ember, hogy ez is egy barom aki csal...

    Crytek viszont azért is picsog mert megy a tört gém neten, ami egyérteleműen az ő hibájuk, ezért kár bárki mást hibázatatni, hisz a fanokon kivűl senki sem fizet azért ami megy ingyen, ez nem varez hanem egyszerű emberei logika...

    Az viszont látszik, hogy a game nem tud elég nagy fan bázisra szert tenni mert pl nekem is van jó pár eredti gamom steamen, amit semmi pénzért nem warezolnék, de azért kaptam is oylan élményt amivel elérték hogy megvegyem... erre kell gyurni nem a népet hibáztatni saját maguk impotenciája miatt...