• haxoror
    #562
    Mivel én már eleve úgy álltam hozzá hogy ez nem egy "igazi" resi hanem egy resi mod a left4dead-hez így nem csalódtam :)

    Számomra ez a játék is olyan mint amilyen a STALKER volt, rakás szar egészen addig amíg végre egy normális fegyverhez nem jut benne az ember és onnantól határozottan élvezhetővé válik, sőt!

    Első küldetés assault rifle - headshot, a második pályán rögtön az elején egy oldalszobában a földön lehet már találni egy light machine gunt <- szerintem az egyik legjobb fegyver az egész játékban, erős, relatív pontos, RENGETEG lőszer van hozzá, katonák ellen is jó (headshot) és zombi rush ellen is (full auto csípőből) szóval második pályától már hawaii, a harmadik elejére meg lesz már bőven elég xp egy riot gun megvételére <- kedvenc fegyver, jobb mint a juggernaut, később még ehhez egy samurai edge és kész.

    Azért vannak hibák amik könnyen elvehetik az ember kedvét:

    Birkin, ott NEM lehet megfordulni hanem hátrálva kell lőni kb 10 méteren át és csak azután engedi a játék a megfordulást, szerintem baromira nem egyértelmű, na mindegy.

    A legtöbb fegyver kvázi használhatatlan, vagy túl gyenge vagy alig van hozzá lőszer, a két kivétel a machine gunok és a shotgunok, ezek nagyon ütnek! (Hunterek ellen szinte kötelezőek is ezek az utóbbiak)

    Ja meg a pisztolyok, a samurai edge jobb mint a legtöbb elsődleges fegyver, megéri spórolni rá.

    A karakterek, eleinte kiegyensúlyozottnak tűnnek de a későbbi pályák lényegesen könnyebbek Four Eyes-al és a program infecteddel, Beltway pl kinézetre a kedvencem de a szkilljei a közelébe sem érnek a többiekének :/

    Az elmaradozó fegyverhangok, a játék indítása után az elsőként választott pályán még jól működnek a fegyverhangok viszont a következőn már garantáltan szarok lesznek, erre csak azt a megoldást találtam hogy minden pálya végén teljesen kilépek a játékból és újraindítom (nem csak a főmenübe, hanem teljesen), ez a pálya elején választott fegyvereket javítja de a később menet közben a földről felvettek még így is néha hanghibásak lesznek, ez van :/

    Ennek ellenére engem megfogott a játék atmoszférája pl a rendőrség, egy az egyben olyan a hall mint amilyen a resi 2-ben volt, anno még mondtam is magamban hogy bárcsak lenne egy géppuskám, hát most van :)