• wesker24
    #553
    Én meg LESZAROM ki mit mond nekem simán megy szaggatás nélkül akadás nélkül azt jó van !

    Én eleve ugy állok hozzá hogy ez nem Resi játék hanem egy sima taktikai zombis lövölde annak meg pont jó !

    Az igaz hogy a Botokat eléggé elcseszték ezért is kell majd társakkal játszani !

    Az meg igaz hogy a Pc irányítás katasztrofális erre csak azt tudom mondani hogy x360CE emu én gamepaddal nyomom és semmi baj nincs az irányítással pont kézre áll minden !

    Ott vannak a fegyver hangok az igaz hogy nálam se volt hang de erre csak jön valami fix majd !

    Amikor Prof William elöl kellett menekülni ott én is sokat bénáztam billen ekkor gamepad bedug x360ce emu beállit és elsöre átvittem !

    Egy részt semmi köze a Resihez ezt már hónapokkal a megjelenés elött tudtuk. Horror ? A Resident Evil már a 4-dik rész óta nem horror már a Resi 4-5 se volt az akkor miért várják azt egyesek hogy a Resi ORC az legyen ?

    Hangra tuti lesz valami fix Grafika lehetne jobb de ez nálam másodlagos
    Ai Ok az pocsék játékmenet meg egyáltalán nem rossz láttam ennél rosszabbat is, Halál 2 perecenként ehhez csak annyit tudok mondani hogy NOOB vagy én csak ritkán haltam meg akkor is csak Williamnél !

    És mi köze ennek a Dead Islandhez az egy nagyon jól összerakott játék teljesen más kategória a 2 játék !