• Stryker
    #53
    Csak azóta már fejlődött rendesen az ubuntu .Példaként most már egyik 9-es Ubuntu sem támogatott(EOL End of Line) vagyis a tapasztalataid nem éppen frissek.NTFS-sel(inkompatibilis windows szar) meg én is szoptam amikor programként felraktam egy ubuntu-t ,de aztán rákerestem szoftverközpontban és máris találtam egy megoldást automountra.
    Habár nálad elég lett volna végig böngészni a felső menüt Rendszer -> Adminisztráció -> Lemezkezelő.És nem tudom milyen bunko paraszt fórumra tévedtél ,ahol még ezt sem tudták leírni ,de attól még nagyon sok jó tutorial van, igaz angol nyelven.Na meg most már biztonságosan is ki lehet próbálni nem kell telepíteni semmit live cd-vel vagy live usb-vel.Na mind1 talán rosszkor voltál rossz helyen ,hogy minden így félresikerült ,de ettől még jó rendszer bármelyik linux disztro és nem kéne egy félre sikerült alkalommal lehúzni a wc-n.
    Hogy én menyit szoptam Windowsal ,hát többet mint linux-szal az biztos.
    Valakinek bejön a linux valakinek nem, ez van.Az biztos nem egy egyszerű dolog átszokni rá ,de ha az ember megkedveli a rendszert nagyon ragályos tud lenni. :D
    De tarsuk magunkat távol az ilyen kommentektöl ,ami elijeszti a kíváncsiskodókat ok nélkül.Fekete-Fehér világnézetben a Linux a jó fiú.Ezt sose feledjük! :D