• BlagaSG
    #10
    Drága barátom, volna itt néhány dolog amibe belekötnék, persze csak ha nem bánod:
    1.: Kisköcsög? Lehet, bár azzal, hogy tök ismeretlenül fikázol sok embert, már te is bizonyítottál valamit...
    2.: Ez egy fórum, elvileg a saját álláspontját oszthatja meg az ember, bár az sg-n már megszokhattuk, hogy az a vélemény amely nem egyezik az enyémmel, az magasról le van sajnálva és az írója valószínűleg értelmi fogyatékos, evolúciós zsákutca, vagy a te esetedben "kisköcsög"...
    3.: Egyáltalán nem fáj, hogy nem egy újabb celebes műsor készül, mert a celebekről is megvan a véleményem. Bazári majom az összes akik 5 forintért is hajlandóak hülyét csinálni magukból...
    4.: Nem vagyok überigényes semmilyen téren, mert számomra csak 2 műfaj létezik: tetszik, nem tetszik és pont. Könyvből bármit elolvasok, zenéből inkább külföldit hallgatok (magyarok között is vannak jók, csak itt is kezdenek kiszorulni a normálisabb előadók mert a fiataloknak már nincs igényük rájuk) és játékból... Igyekszem kihasználni a pénzért kapott terméket, legyen elég ennyi.
    Persze tudom, ez számodra csak üres magyarázkodás, nagyjából ugyanúgy le lesz sajnálva ez a hozzászólás is.
    5.: Egy átlagember aki szórakoztató? Legyen szórakoztató. Én amennyit láttam ebből a műsorból, az alapján inkább egy okoskodó, mindent túlcifrázó ember, de kinek hogy...
    6.: Az hogy meghalt az emberiségbe vetett hitem, az erős kifejezés volt, elismerem.
    De ne én érezzem már rosszul magam azért, amiért olyan számomra (és itt a "számomra" szón van a hangsúly) szennyekkel, mint Anti Fitness Club, SP, Fluor, MM, Való Világ, Barátok Közt, Ezek megőrültek!, stb... próbálnak etetni a média minden irányából és én azt mondom, hogy akkor köszönöm, nem kérek belőle, mert találok ezer meg egy másfajta szórakoztató dolgot. Ezek a "valóságshow-k" is csak, hogy nessboth-ot idézzem: "megrendezett, összevágott f.szságok", már a Való Világ 4-ről is számos ilyen dolog derült ki, de az átlagember csak nézi tovább, mert "valóságshow"... És ne haragudj ha hülyének nézem azokat az embereket, akik már-már habzó szájjal anyázzák egymást, hogy "VV XY egy kurva, számító dög, jaj de utálom, juuuj, VV YZ de cukkeeh, imádom/szerelmem", közben hónapokkal ezelőtt még azt se tudták, hogy ezek az emberek egyáltalán a világon vannak.
    Persze az überigényesek csak irigyek meg csúnya, beszűkült emberek akik semmit nem tesznek le az asztalra, míg a fentiek húde, húde...
    Te nézd/hallgasd csak nyugodtan, szórakozz rajta jól egy fárasztó nap után, de ha már ez egy fórum, akkor ne állj neki lehordani azokat, akik rossznak találják a magyar átlagember számára készülő produkciókat.
    Elnézést a hosszúra nyúlt bejegyzésért és maradok tisztelettel: kisköcsög