• MaT
    #13
    Ebben az egeszben az a vicc, hogy eloszor kikene epiteniuk egy olyan halozatot, ami 100%-kosan mukodik es mindenkinek olyan sebesseget szolgaltatnak az orszag minden teruleten amelyet ebben az evszazadban, ilyen teknikaval az ember elvarna. Aki itt el az Egyesul Kiralysagban az tudja mirol beszelek. Csak, hogy egy peldat hozzak fel. En Skociaban vagyok, (varos mindegy, Nagy varos...) a British Telecom-mon kivul van meg 4 szolgaltato akitol internetet tudok berelni. Havi £19-tot fizetek (kb 6000 huf) egy 11Mb-tes kapcsolatert amibol 8-9-cet tudnak biztositani 24/7. kb 150-200 meterre vagyok a belvarostol ahol "allitolag" 18-24 Mb-tet biztositanak a szolgaltatok. 5 szolgaltato van ebbol egyedul az enyem adna meg ezt a savszelesseget, a tobbi az ugynevezett "peak time"-ban ami delutan 4-tol este 11-ig van nem garantalnak semmit, merthogy sokan hasznaljak az internetet ebben az intervallumban. A penzt termeszetesen ugyanugy kikell fizetned. (BT: £28 + £10 a telefon vonalert = £38 = 11e huf) Azert, hogy kapj egy teljesen megbizhatatlan, fos kapcsolatot... Voltam O2-vel is szerzodesben, "szelessavu" inernetet "biztositottak", delutan 4 utan a gmail-t nem tudtam megnyitni... Borzalmas, hogy mi van ebben az orszagban ilyen teren, es ezen dolgok ellenere ilyen idiotasagokat akarnak bevezetni... Holott az okosak is bevallottak mar sokszor, hogy fejleszteni kell a halozatot, mert szar...