• Barpi
    #41
    Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a szüleim semmilyen autót nem toltak a seggem alá! Becsületesen dolgozok, (igaz nem Magyarországon) és megtehettem, hogy BMW-t, majd később ezt egy A6-os Audira cseréltem. DE! Megdolgoztam érte! Napi 10-12 órában! Közben 2 gyereket nevelek, (a kisebbik 2 hónapos) tudom mi a felelősség! A gyorshajtásaimat is én fizetem. De egy PS-t akkor sem veszek meg, ha nem keresem meg az árát vele. Aki hobby szinten dolgozik vele havi 1-2 fotón, minek vegye meg? Van gyereked? Mit teszel, ha egyik nap odamegy hozzád, hogy Ő mostantól PS-t akar használni, mert azt hallotta, hogy szuper? Rohansz,és megveszed neki? Majd 2 hét után nem érdekli mert a suliba már a 3d Studi Max a menő. Persze, azt is megveszed neki igaz? És így tovább, amit csak éppen kitalál, ugye? Vagy azt mondod neki, letöltöm neked, vagy lopok rezet az árára?
    Amúgy ezzel a rézlopással meg megint hatalmasat csúsztatsz. Azért ne hasonlíts már össze itt senkit, egy tolvaj munkakerülő koszos cigóval!!