Cabal Online 2
  • Vicodine
    #14
    Maga a graf ha tényleg azt a mocit használja fasza lesz, de azt azért ne felejtsük el, hogy magát a gamet teljesen alapjaiban meg kell változtatniuk ahoz, hogy valamire valo legyen, mert pl az elsö résszel kifejezetten szenvedés volt játszani, gondolok itt arra, hogy a fejlödés az egyszerüen kritikán aluli volt, nem is tudom mikor találkoztam utoljára hasonloval, maga a pvp(??) rendszer egyszerüen fatálisan banális, tényleg semmi tudást nem igényelt, mert balance sem volt a játékban, és igy is 100%ban az nyert, akinek jobb volt a gearje(illetve op classal volt), mivel ha a combo elkezdödött, ott már nagyon sok varia lehetöség nem volt. Illetve maga az egész game nagyon puritán volt, tipikus koreai mmo, ahol azt tolták elötérbe, hogy minél többet szenvedhessen az ember benne, akár egy gearért, akár a szintekért. Meg hát ezt megfejelték egy soha nemlátott unbalanced class-rendszerrel, hát ezek után kiváncsi leszek, hogy ugyan az a cég, egy felturbozott graf meleltt milyen dolgokkal tud majd kiállni, ami játszhatobbá tenné ezt a "remekmüvet"!:) Azokat a hibákat, amiket felsoroltam az elsö rész kapcsán, ha valaki azt nemvette észre, vagy nem látja hibának, akkor az az ember valoszinüleg nem találkozoztt még jó alternativával!:)