Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program
  • remark #207
    És a nagytőkének mi a célja? A teli-has meg a palást? Hiába kérdezem, hogy lehet-e ennél tovább látni, nincs erre válaszod?

    "A mostani vezetők is, feledve választási igéretüket, úgy benyalnak nekik, hogy öröm nézni. És ők nem titkosak."

    Mi nem titkos? Hogy a vezetőink benyalnak, vagy hogy a vezetőink vannak?

    "Nos nem én állítom, hogy van egy a nemzetek feletti titkos szervezet, mely a középkor óta egyhuzamban működik."

    Azt se értem, hogy ez hogy jön ahhoz, amit én írtam. Nem lenne érthető talán, hogy mit mondok #203-ban?
    Saintgerman érthetően válaszol a kérdésedre #178-ban (kb. ugyanazt mint #147-ben), és te nem reagálsz rá. Jobban mondva írsz te, nem is keveset, de nem értem hogy kapcsolódik az amit írsz Saintgerman felvetéséhez. Talán ez az egy mondat kapcsolódik? "Itt Te is tudod, hogy a háttér a lényeg." De ez meg mit jelent?

    "Nem védsz Te senkit, és mégis teszed."

    Véletlen egybeesés. Hasonló témák érdekelnek engem is, mint Saintgerman-t. De mivel nem szorul rá a védelemre, ezért csak azért hogy védjem, még nem postoltam az sg fórum egyetlen topikjában sem egyszer sem.

    "A piszkos anyagiak szót pedig atomjaira bontva magyarázzam el? No ne!!!
    A palást "tele has" nélkül szart sem ér."

    Ha ismételgeted a magadét, akkor én is ismételgetem a magamét: Arra próbálom ráirányítani a figyelmet, hogy itt nem kizárólag "tele has"-ról van szó. És akkor most jöhet a mostani hsz-emet nyitó kérdés újra: "És a nagytőkének mi a célja? A teli-has meg a palást?"