• masika
    #13
    Jajjj, azért Natalie Portman már letett az asztalra jó pár dolgot... Mondjuk tény, hogy voltak igencsak rossz szerepei. PL a másik Boleyn lány...wáááá, az valami iszonyatosan szörnyedelmesen borzadványos volt. De hogy Barátok Köztbe való, na, attól még messze van.
    Az Eredet meg...hát, érdekes volt, nem mondom, voltak már sokkal, de sokkal jobb filmek is, de meg lehetett nézni. Csak Marion Cotillard szerepelt benne indokolatlanul sokat, és én korábban azt hittem, hogy egy vékony, apró, törékeny nő, hát, ebben a filmben sikerül belőle egy trampli monstrumot csinálni...
    A Facebook-filmet nem láttam, de én alapjáraton nem értem, miért kell ilyen témában filmet készíteni egyáltalán...
    Én Nicole Kidmannek szurkolok, mert a Rabbit Hole egy nagyon érdekes, szerintem viszonylag újszerű film volt, és ismét hatalmasat alakított benne. És már a botox is kezd kimenni a fejéből, így lassan újra lesz mimikája szegénynek.
    Ami engem nagyon érdekel még az a Király beszéde, a látott képek és a trailer alapján nagyon jónak ígérkezik.