• Tetsuo
    #28
    Termeszetesen voltak onkenyes randalirozok, akik eleve keresik az ilyen lehetoseget es termeszetesen nem kell egyetertened a tunteto emberekkel, viszont az O velemenyuket is el kene fogadnod, ugyanis tobbnyire nem randalirozokbol allt a tomeg, hanem olyanokbol kb 16-80 eves korig, akik nem ertettek egyet a kormany intezkedeseivel.
    Ha ott lettem volna en is tuntettem volna, de nem dobtam volna be egy kirakatot sem, mi olyan hihetetlen ezen?!

    Azert erdekesek vagytok.. mar nem tagadod, hogy lottek a rendorok, mar azt allitod jogos volt.. persze, fejmagassagban es persze,
    azert nyugdijaztak Vago Laszlo ornagyot.
    Hol van ilyenkor a nagy liberalis szellem? A mindenki jogaiert kuzdes? A 3. videon pontosan lehet latni, hogy a sracot a kapuban eppen ott talaltak, azert kapott. Tobben voltak, akik (bar hihetetlen szamodra), de arrafele laktak es bevasaroltak, vagy csak hazaertek munkabol volt, aki a kocsijat ment le megnezni es lecsuktak elozetesbe.
    Van ismerosom, aki a fenti lakasokbol nezte vegig es pl. nem mert kilepni az utcara. O tette jol, igen.
    Ezek a kiragadott reszletek? Es amit a fobb televiziok leadtak, azok mik? Az a teljes egesz? Ezek a reszletek meg sincsenek benne.

    1. En is elitelem a vandalizmust. 2. Persze van rendori tulkapas, de azt nem a kozrendor talalja ki, hogy egy barbol zavarjanak ki mindenkit, aki ott szorakozik es ussek oket, ahol erik.. 3. A fosodru media errol a tulkapasrol kussol, ami jelzi, hogy vmi nincs rendeben ebben a fene nagy "demokraciaban".


    Az a baj az elvtarsaiddal, hogy kettosmerce szerint vedik az emberek jogait.. valahogy mindig a sullyedo nemzetunk ellen.