• Papichulo
    #112
    "Nu megpróbálom mégjobban elmagyarázni, szóval te kértél a titkos szolgálatok titkos műveleteiről linket. Ember benne van a nevében, hogy titkos szolgálat, nem érted"

    Erdekes, hogy en megis tudtam ilyeneket prezentalni... Ezt mivel magyarazod?

    "A linkes dolog különösen megfogott, szóval sűlyedek egy szintet, mutass nekem linket arról, hogy az elmúlt 10 évben nem öltek meg senkit a sajátjaik közül a nyugati titkosszolgálatok"

    Hatalmas logikai tevedes ezen a forumon, hogy azt keretik, hogy negativat bizonyitsak. Hogyan tudnek egy nem letezo dolgot bizonyitani? Hmmm?
    A masik logikai bukfenc amibe itt szinte mindenki belefut, hogy en nem allitottam olyat, hogy senki sajat allampolgart nem oltek meg a nyugati biztonsagi szolgalatok. Ti allitottatok az ellenkezojet, ergo nektek kell bizonyitanotok az allitast, nem nekem a nagy semmit!

    "amúgy esetleg tudsz svédül, mert akkor random mondatokat én is beleírnék a hozzászólásomba, mégis színesebb legyen"
    Nevetni fogsz, de regen tenyleg eleg jol beszeltem svedul. Sajnos miutan atkoltoztem Amerikaba, mind a sved, mind a nemet nyelvtudasom megromlott. Viszont megtanultam spanyolul :)