• kvp
    #10
    Baratnom hasznal egy msi wind-et, gyakorlatilag az elsok kozott sikerult beszerezni neki. Naponta cipeli magaval es szerencsere meg egyben van. Mondjuk a hozza adott tokban teszi a taskajaba, ami azert eleg jol ved. Altalaban internetezesre es szovegszerkesztesre hasznalja, meg neha youtube-rol zenet hallgat rajta. En csak akkor hasznalom ha semmi mas nincs keznel. (van mobil net) Az apple billentyuzetekkel szemben az msi-n kepes vagyok vakon gepelni (mondjuk csak angol billentyuzet kiosztassal megy, mert anno azt szoktam meg).

    Mire kell egy ilyen gep a baratnomnek:
    -internethez, de menjenek a videok es a mozgo weboldalak (flash kell)
    -irodai feladatokhoz, de menjen a word, meg a powerpoint (abban vannak a file-ok)
    -bongeszo alapu adminisztracios weboldalakhoz (ide egy friss IE jo csak)

    Ezek utan barmilyen apple termek jo lenne, ami az msi wind araban es mereteben adja a teljes windows kompatibilitast. En meg neha szoktam par windows-os cad programot futtatni ha nincs mas gep a kozelben, az sem baj ha azok elmennek (eleg gyenge a gep opengl tamogatasa, de azert fut minden). Innentol egy egyszeru diaknak sem igazan jo az ipad es egy mernoknek sem nyero. Nem lehet mindenki creativ munkakorben. Viszont a windows 7-es msi tablet mar hasznalhatonak tunik, foleg ha otthonra lesz hozza monitor+billentyuzet dokkolasi lehetoseg. (msi gepeken szokott lenni)