• bajgunar
    #5717
    Nemhogy tapasztaltam, ue a cipőben járok! Egy nagy büdős sz@rkupac ez a telefon!!!
    Mielőtt megvettem, mindenhol csak a jót/ajánlott/k.jó telefon-t olvastam róla, így e mellett (L640) döntöttem. Már bánom azt a pillanatot, h megvettem! Ez egy kula. Semmi nincs rá, ami meg van az meg fizetős! De annak is a háromnegyede meg nem megy! Lecserélném én is másra! Nézegettem, lehet Huawei lesz idővel belőle. Mert ez csúcs. Kb fél perc mire a sz@r messenger beindul! Pedig semmi nincs más rajta. (mert mivel nincs is rá semmi, ami meg van fizetős.) Aztán elkezdesz gépelni (gépelni? szenvedni), majd kilép!!! Vicc, vicc, vicc. Én már ki is kapcsoltam a javaslatokat, mert olyanokat szúrt be néha, hogy nevettem rajta (zagyva dumát), s inkább betűnként beírom. Amit persze minden másodikat javítok, mert nem oda "nyomok?", amire. A csúsztatással is... Lehetetlen írni. Azt is kinyomtam, mert felidegesített. De h fb is kilép... nem frissít, messenger is elmaradott. Játékok sincsenek. Nem tud lejátszani egy rendes videót (ac3-at végképp).
    Első héten még tetszett, azóta szídom az egészet. Persze miért nem cseréltem le? :/ Nem nagyon játszok, meg amit chat-elek, már megszoktam. De rettenetesen sz@r.
    Ez a telefon ~5Ft-ot nem ér!!! Búcsúbana céllövöldében ~2 pálcás kategória.
    Mindíg csak bízok benne, hogy most frissítik a win-t, hátha jó(bb) lesz... De nem. :/