TES
  • ntex
    #30699
    Az alapja az Immersive & Epic. Előre szólok, ha nincs nexus premiumod, kb 9-10 óra lesz a letöltés és telepítés a 3MB/s letöltési korlát miatt, mert egyesével kell végigkattintgatni a letöltendő modokat, premiummal elvileg egy kattintás és letölt - telepít mindent :) (Én is premium nélkül csináltam :D) Vortex Mod Manager kötelező hozzá, mert ez kezeli az előre létrehozott modlistákat nexuson.

    Viszont van benne pár módosítás a részemről, pl. kiszedtem kezdésnek belőle teljesen az ENB-t, ami "gyárilag" van benne, mert azzal átlag 30-40 fps-em volt a játékban kb még városon kívül is. Ki kellett szednem az ENB-t használó modokat is vagyis kicserélni nem ENB-s -re. Feltettem rá a Community Shaders-t az összes addonjával (kivéve a parallax-ot mert az felskálázás nélkül elég csúnya), az Imaginator-t meg egy ReShade-t, utána pár napot elcsesztem ezek beállításainak próbálgatásával mire kb megkaptam ezt a végeredményt, amivel már elégedett voltam és megközelítőleg "ENB-s érzetet" ad a kinézetnek.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2023.09.06. 12:23:10