"Nem válasz, nem indok, és nem is állítasz vele semmit. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, vagy érvelni, mondd azt, ne wattafákkolj.."
Szerinted miért írtam ezt? Azért mert azt sem tudtam értelmezni, hogy mit akarsz mondani. Akkor válaszolok rá úgy ahogy SZERINTEM mondani akartad (mert ugye ez nem derül ki)
1, Megválaszoltam
2, Microsim - Ezt nem értem ez most gond vagy mi? Erre tényleg nem tudok reagálni, a jövőben több telefon is ezzel fog megjelenni, és még azt sem értem, hogy ez miért érdekes. (Oké gondolom azzal jössz, hogy nem tudod összevissza dugdosni, de ez a felhasználóknak 1%-nak opció max). (A másik oldalról viszont lusta voltam a Tréhez bemenni cserélni ezért körbevágtam a régi simet oszt csókolom)
3, Itunes nélkül nem lehet memóriát csatlakoztatni. - Mármint milyen memóriára gondolsz? Ezt sem tudtam értelmezni.
4, fájlkonvertálások szükségessége - Ezt megint nem értem, mit akarsz hova konvertálni? Ha videot akkor azt felesleges mert felraksz egy videolejátszó app-ot és nézed az mkv-tól kezdve a divxen át a wmvig mindent. (Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az iphone által alapból használt h264 kvázi szabvány, a jelenleg elérhető egyik legjobb tömörítés, újabban szinte mindenki ezt használja, még a műholdon is konkrétan ebben jön az adás)
5, Videohívások. - Ezt sem értem. Mi vele a bajod? Ha nem akarod akkor nem használod oszt kész.
6, Multitasking - Szerintem még mindig teljesen felesleges egy telefonba, de a tömegek rinyáltak érte hát megkapták, van, létezik, működik, az hogy minek az egy másik kérdés.
Van még "gond"? Nekem a fentiek egyike sem tűnik annak.